Osoby chcące pomóc

Poniżej przedstawiamy wykaz osób chętnych do udzielenia pomocy. Jeśli chcesz udzielić pomocy – sprawdź na stronie „Osoby oczekujące pomocy” – czy osoba jej oczekująca mieszka blisko Ciebie. Napisz do nas w komentarzu a my udzielimy Tobie niezbędnych informacji.

1. Pani zam. ul. Kasztanowa
chętna do udzielenia pomocy sąsiedzkiej osobom starszym

w godzinach od 8:00 do 12:00,
po południu.

2. Pani zam. ul. Zgrzebnioka
chętna do udzielenia pomocy w formie zrobienia zakupów,
wsparcia psychicznego, wyjścia do lekarza,

godziny do uzgodnienia.

 

Regulamin korzystania z serwisu internetowego dotyczącego „Pomocy Sąsiedzkiej” dla osób chcących pomóc

 1. Strona „Osoby chcące pomóc” jest przeznaczona dla osób, które są chętne do niesienia pomocy osobom zamieszkującym w sąsiedztwie.
 2. Osoby chcące uczestniczyć w „Pomocy Sąsiedzkiej” – powinny w dolnej części strony napisać komentarz podając w polach:
  • „Podpis” swoje imię i nazwisko,
  • w polu „E-mail” swój adres elektronicznej skrzynki pocztowej,
  • w polu „Komentarz” należy podać rodzaj, formę pomocy w jaki sposób chce się pomóc. Ważną rzeczą jest podanie nazwy ulicy zamieszkania.

  Po wypełnieniu wyżej wymienionych pól należy wybrać przycisk „Opublikuj komentarz”.

 3. Wszystkie podane informacje będą weryfikowane przez pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śl. i publikowane tylko po wyrażeniu zgody przez respondenta.
 4. Wpisywanie informacji w komentarzu musi być zgodne z ogólnie przyjętymi normami etycznymi, tak jak precyzuje to Netykieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>