PACZUSZKA DLA STARUSZKA -

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca mieszkańców naszego Miasta do wzięcia udziału w świątecznej akcji „Paczuszka dla Staruszka”, której celem jest zebranie paczek zawierających świąteczne produkty dla najbardziej potrzebujących osób starszych.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest pracownik MOPS, który rozpropagował taką formę pomocy osobom starszym wśród swoich współpracowników. Pomysł ten spodobał się innym pracownikom na tyle, że postanowili podzielić się nim z mieszkańcami i zachęcić ich do wzięcia udziału w akcji, która wpisuje się doskonale w politykę senioralną naszego Miasta.

Wystarczy przygotować dowolną paczkę z produktami świątecznymi i dostarczyć ją do sekretariatu MOPS przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl. w terminie do 19 grudnia, a pracownicy Ośrodka przekażą ją potrzebującej osobie wraz z życzeniami Świątecznymi podpisanymi imieniem darczyńcy.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w tą inicjatywę. Im więcej paczek zbierzemy, tym więcej osób starszych otrzyma świąteczne prezenty, które niejednokrotnie będą jedynym ich podarunkiem. Dla tych osób nie tylko zawartość paczki będzie ważna ale przede wszystkim fakt, że ktoś o nich pamiętał, odwiedził i złożył życzenia w ten Świąteczny czas.

W razie pytań prosimy o kontakt: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Szkolna 17 Siemianowice Śl., sekretariat- p. 16, tel. (32) 65 62 16.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.