Witaj szkoło czyli…wrzesień może być fajny!

Tradycyjnie należałoby powiedzieć: wakacje, wakacje i po wakacjach. Powoli też kończy się lato, dni są krótsze i słońce jakby słabiej grzeje. Jednak nie w naszej placówce! Nowy rok szkolny powitaliśmy razem z Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą wspólnie organizując Festyn Rodzinny na pożegnanie lata „Smerfne Hity”. Tak więc było wiele atrakcji dla najmłodszych i tych starszych. Obowiązkowo na imprezie stawiły się Smerfy i… niestraszny Gargamel.

123

Tradycją już w naszej placówce są częste zajęcia plastyczne i kreatywne, których głównymi inicjatorami są nasi podopieczni. Pomysłów nie brakowało i chęci do tworzenia również.

 456

Kiedy jednak minie ochota na kredki, farby i pędzle wtedy szybko zabieramy nasz sprzęt sportowy i biegiem na boisko! Wrzesień podarował nam wiele słonecznych i pogodnych dni więc postanowiliśmy korzystać ile się da!

7

Oczywiście po wysiłku należy się solidny i pyszny posiłek czyli… niezawodne frytki!

8

We wrześniu obchodziliśmy również urodziny naszych podopiecznych: Marcina i Kamilii, którym życzymy wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń.

 9

Choć wakacje i ciepłe lato są już wspomnieniem, a przed nami tygodnie i miesiące zdobywania wiedzy w szkołach to jednak mamy już wiele pomysłów do realizacji w październiku. Tak więc zapraszamy na naszą stronę już za miesiąc!