Sierpień to miesiąc, który może budzić mieszane uczucia – z jednej strony wakacje trwają już od kilku tygodni a my wdrożyliśmy się w nie na całego, a z drugiej pojawia się świadomość, że przecież lada moment trzeba będzie wrócić do szkoły. Zamiast jednak oddać się marudzeniu wycisnęliśmy z sierpnia ile tylko się dało!

 Kiedy tylko dopisywała nam pogoda, staraliśmy się aktywnie spędzać czas. Nie zabrakło zatem długich pieszych wędrówek, gier i zabaw na świeżym powietrzu, podchodów, berka i wielu, wielu innych. W upalne dni z przyjemnością oddawaliśmy się zabawom na wodnym placu zabaw oraz na basenie. Niektórzy z nas mogą pochwalić się naprawdę imponującymi pływackimi zdolnościami.

1w 2w

Nie jesteśmy też w stanie zliczyć ile kilometrów pokonaliśmy z rolkami na nogach czy w rowerowym siodełku, ale pewnie było tego sporo. Kilka razy w ramach zajęć „RoweLove” doskonaliliśmy nasze zdolności jazdy na rowerze w zgodzie z przepisami ruchu drogowego.

4w

Nie myślcie jednak, że nie oddawaliśmy się żadnym intelektualnym rozrywkom! Maluszki miały okazję odbyć bardzo interesującą lekcję biblioteczną, gdzi mogły złapać czytelniczego bakcyla (i oby tak właśnie się stało!)

5w

Sporo pracy włożyliśmy w przygotowania do festynu rodzinnego na zakończenie lata, który tradycyjnie już organizujemy z zaprzyjaźnionymi placówkami dla dzieci z terenu naszego miasta. Tegorocznym motywem przewodnim imprezy było „Indiańskie Lato”. Stworzyliśmy masę indiańskich ozdób, totemów, mniejszych i większych tipi… Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a zabawa udała się wyśmienicie. Zresztą zobaczcie sami!

 6w 7w

W sierpniu świętowaliśmy też urodziny Julii, Brandona, Damiana, Łukasza, Mateusza oraz Szymona. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego!

 8w