Grudzień u nas czyli… było ciekawie!

Grudzień u nas czyli… było ciekawie!

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku. Już pierwsze dni tego miesiąca zwiastują nadchodzące wyjątkowe spotkania, a w powietrzu czuć zapach pierników i pomarańczy…
Również i u nas nie zabrakło miłych chwil (które z pewnością będziemy wspominali w Nowym Roku), a czas spędzony razem zapisze się w naszej pamięci na wiele lat.

Pierwsze dni grudnia zdominował wspólny wyjazd starszych dzieci do Aquadromu w Rudzie Śląskiej. Jak zwykle było dynamicznie i po prostu fajnie!
Z kolei nasze maluchy odwiedziły salę zabaw „Kraina Czarów” i Teatr „Ateneum” w Katowicach, gdzie wzięły udział w spektaklu pod znaczącym tytułem: „Afrykańska przygoda”. Jako zaprawieni w teatralnych przygodach nasi najmłodsi wysoko ocenili spektakl i świetnie się bawili, co było widać po powrocie do placówki: same uśmiechy na dziecięcych buziach! I tym razem nasi milusińscy nie zawiedli!

1 2

W naszej placówce cały miesiąc tętniło życie, rodziły się wspaniałe pomysły na nadchodzący świąteczny czas, zajęcia kreatywne okazały się stałym elementem każdego dnia! Oczywiście to wszystko przełożyło się na efekty czym właśnie się chwalimy…

3 4 5 6

Tradycyjnie w naszej placówce co roku organizujemy spotkanie świąteczne, w którym biorą udział nasi podopieczni wraz z rodzinami. W tym roku nie mogło być inaczej! Spędziliśmy razem miłe chwile, wśród gwaru i radości. Nie zabrakło też wzajemnych życzeń pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Na spotkanie przybył również ktoś, na kogo wszyscy czekali (dorośli chyba też…), a był nim: Mikołaj!!! Oczywiście w towarzystwie swoich niezastąpionych elfów.

7 8

W grudniu mieliśmy też paru solenizantów: Alana i Jessikę z grupy młodszej i Alana z grupy najmłodszej. Składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń! Szczególnie tych najskrytszych.

Grudzień to czas pewnych podsumowań, planów na następny rok… Dla nas ten rok był z pewnością udany, a to za sprawą naszych podopiecznych którzy każdego dnia razem z nami „kolorują świat” swoimi pomysłami. Dzięki temu w naszej placówce zawsze jest gwarno i wesoło, a uśmiechy i żarty stają się stałym elementem naszej wspólnej pracy.

 NA CAŁY 2018 ROK ŻYCZYMY UŚMIECHU, UŚMIECHU I… UŚMIECHU. POMOŻE TO Z PEWNOŚCIĄ PIĘKNIE PRZEŻYWAĆ KAŻDY DZIEŃ NOWEGO ROKU!