WIELKANOCNA PACZUSZKA DLA STARUSZKA – ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca mieszkańców naszego Miasta do wzięcia udziału w świątecznej akcji „Wielkanocna paczuszka dla staruszka”, której celem jest zebranie paczek zawierających świąteczne produkty dla najbardziej potrzebujących osób starszych.

Bożonarodzeniowa akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy raz jeszcze zachęcić mieszkańców naszego Miasta do wzięcia udziału w tej inicjatywie, która wpisuje się doskonale w politykę senioralną naszego Miasta.

Wystarczy przygotować dowolną paczkę z produktami świątecznymi i dostarczyć ją do sekretariatu MOPS przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl. w terminie do 15 kwietnia, a pracownicy Ośrodka przekażą ją potrzebującej osobie wraz z życzeniami Świątecznymi od darczyńcy.

Gorąco zachęcamy wszystkie osoby dobrej woli do zaangażowania się w tą inicjatywę. Im więcej paczek zbierzemy, tym więcej osób starszych otrzyma świąteczne prezenty, które niejednokrotnie będą jedynym ich podarunkiem. Pamiętajmy, że dla tych osób nie tylko zawartość paczki będzie ważna ale przede wszystkim fakt, że ktoś o nich pamiętał i złożył życzenia w ten Świąteczny czas.

W razie pytań prosimy o kontakt: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Szkolna 17 Siemianowice Śl., sekretariat- p. 16, tel. (32) 765 62 16