LIPIEC – NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY MIESIĄC TEGO ROKU

Marzec rozpoczął się bez niespodzianek. Trwały zajęcia plastyczne, sportowe, prozdrowotne, realizowaliśmy zajęcia związane z projektem. Maluchy sprawdzały swoją wiedzę w czasie Dnia Matematyki.

1

 

Aż nagle pojawił się on … koronawirus i wywrócił wszystkie nasze plany do góry nogami. Nauczanie zdalne, a placówka zamknięta. Czekaliśmy z niecierpliwością kiedy będziemy mogli wrócić . No i nareszcie 1 lipca mogliśmy wrócić w progi Seniora. I chociaż jest nas mniej niż zwykle życie toczy się pełną parą. U nas nie ma czasu na nudę.

Maluchy poszerzają swoją wiedzę poprzez zabawę biorąc aktywny udział w dniach tematycznych. I tak w kolejności chronologicznej świętowano :

Dzień Ptaków

2

Dzień Czekolady

3

Dzień Smerfa

4

Dzień Morza

5

Dzień Ziemi

6

Nasi najmłodsi podopieczni aktywnie uczestniczyli w zajęciach z robotyki

7

W tym czasie starszaki zajmowały się decoupagem i wykonywały ciekawe prace plastyczne, często z materiałów z recyklingu.

8

9

Wszyscy ( mali i duzi ) dbamy o swoje zdrowie i podnosimy odporność ćwicząc. Zobaczcie na zdjęciach jak jesteśmy sprawni. Wiemy też dlaczego tak trudno czasem złapać oddech po wysiłku, bo wiemy jak funkcjonują nasze płuca.

10

 

Poznajemy też najbliższą okolice, zwłaszcza tereny zielone, biorąc udział w wyprawach rowerowych. Nasze uśmiechy mówią wszystko.

 

11

Na koniec lipcowi solenizanci: Kuba ze starszaków i Olaf z maluchów. Wszystkiego najlepszego chłopcy.

12