Świąteczny grudzień.

Świąteczny grudzień.

Grudzień to w naszej Placówce szczególny czas oczekiwania na spotkanie z Mikołajem i oczywiście prezenty! Jednak zanim to nastąpi tworzymy świąteczne prace dla Mikołaja i przy okazji świetnie się bawimy.

plastyczne

W przedświątecznym czasie doskonaliliśmy nasze kulinarne umiejętności w Placówce i w zaprzyjaźnionej szkole „COGITO”. Gdyby każda praca tak pięknie pachniała piernikami to byłoby super! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i cenne wskazówki kulinarne. Nasi najmłodsi podopieczni mieli okazję wykazać się w placówkowej kuchni i przygotować i udekorować babeczki.

babeczki cogito

W grudniu mieliśmy kolejną już okazję do spotkania z Uniwersytetem Rozwoju. Tak jak poprzednio i tym razem zajęcia były bardzo ciekawe i trochę zaczarowane.

uniwersytet rozwoju

Mikołaju, Mikołaju witaj nam! No i nastąpił ten długo oczekiwany moment! Mikołaj przybył do naszej Placówki punktualnie i został z nami cały dzień. Wszyscy bez wyjątku mieli okazję do krótkiej rozmowy z Mikołajem i pochwalenia się swoimi rocznymi sukcesami. A na koniec oczywiście prezenty i wspólne zdjęcie. Mikołaju do zobaczenia za rok!

mikolaj1 mikolaj2

W grudniu mieliśmy również okazję do świętowania urodzin. Naszymi solenizantami byli w tym miesiącu: Piotrek, Bartek i Paweł. Życzy spełnienia najskrytszych marzeń i powodzenia w realizacji marzeń!

urodziny