Paczuszka dla staruszka – Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w świąteczną akcję „Paczuszka dla Staruszka”.

W ramach akcji „Paczuszka dla staruszka” zebrano ponad 100 wspaniałych paczek, które przed Bożym Narodzeniem zostały dostarczone wraz z świątecznymi życzeniami do najbardziej potrzebujących osób starszych z naszego Miasta.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy tak licznie zaangażowali się akcję i otwarli swoje serca na pomoc potrzebującym seniorom.

W szczególności dziękujemy: Komendzie Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich, Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich, Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śląskich, Stowarzyszeniu Amazonek „Razem”, Telewizji Polskiej- odział Katowice, firmie „Elstan”, Kołu Łowieckiemu „Jeleń”, I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, a także pracownikom Urzędu Miasta, pracownikom tutejszego Ośrodka oraz zaangażowanym w tę akcję mieszkańcom Siemianowic Śląskich.

Finał tej akcji jest kolejnym dowodem na to, że mieszkańcy Siemianowic Śląskich chcą i potrafią pomagać, a los drugiego człowieka nie jest im obojętny.
Państwa wsparcie przysporzyło wielu osobom uśmiechu, ciepła i nadziei w minione Święta, za co z całego serca dziękujemy.