Listopad również może być kolorowy

 

LISTOPAD RÓWNIEŻ MOŻE BYĆ KOLOROWY

  Smutno, szaro buro i wcale nie kolorowo. Za oknem listopadowe dni nie nastrajają optymistycznie.
Jednak w Placówce życie płynie całkiem radośnie i dzieciaki nie dają się pokonać jesiennej szarudze, czasem może nostalgii… Którą jednak szybko zamieniają na pozytywne myślenie.
Na zajęciach nasi milusińscy tworzą i czarują kolorowe prace aby wpuścić trochę światła i radości do naszych serc i pomieszczeń. Zabawy i radości w tym co niemiara.

1 2

Klub Młodzieżowy „Razem”, podjął poważne zobowiązanie, że przygotuje nam dekoracje świąteczną, a że pracy przy tym co niemiara zabrali się już za to w listopadzie, i efektami już powoli zaczynamy się cieszyć.

3

Od czasu do czasu warto jest się wyrwać z Placówki i miło spędzić popołudnie w kinie, o czym przekonały się nasze dzieciaki, które wybrały się do Cinema City na film „Potworna rodzinka”.

4

Maluszki w tym miesiącu gościły uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito”, dziewczyny przygotowały dla Nas liczne gry i zabawy z okazji „Dnia Pluszowego Misia”

5 6

A kiedy okazało się, że w listopadzie również potrafi być ciepło, słonecznie i kolorowo wybrały się na jesienny spacer. Zawitały również na rynek aby podziwiać miejskie dekoracje.

7

Jednym z milszych akcentów na koniec miesiąca były Andrzejki, tego dnia nasze dzieciaki miały możliwość wcielić się w magów, czarodziejów i wróżbitów. Mogli wyczarować wiele pięknych rzeczy, do niektórych nie trzeba było magii tylko odrobiny umiejętności matematycznych, szczypty inteligencji i mocy logicznego myślenia. Ale miło było również pomarzyć i pofantazjować o własnej przyszłości, która podobno zapisana jest w gwiazdach.

8 9

Na sam koniec oczywiście składamy życzenia naszym listopadowym solenizantom, o których zawsze pamiętamy i myślimy bardzo ciepło.

Milanko, Fabianie i Wiktorio!
Życzymy Wam , aby Wasze życie było radosne i tak kolorowe jak kolejny miesiąc
w Naszej Placówce.

10