Wspomnienia słonecznego czerwca

    Czerwiec to u Nas najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku! Dlaczego? No jak to?! Przecież w czerwcu mamy Dzień Dziecka, żegnamy się ze szkołą i witamy wakacje, rozpoczyna się też astronomiczne lato, a w naszej Placówce tradycyjnie spotykamy się w swoim gronie na corocznym Pikniku Rodzinnym. Sami widzicie, że jest na co czekać i z czego się cieszyć.

Początek miesiąca to czas naszych wzmożonych przygotowań do spotkania z rodzicami. W tym roku motywem przewodnim Pikniku było „Indiańskie Lato”. Będzie to też temat naszych wakacyjnych zajęć. Wychowawcy na warsztatach zapoznawali nas z historią Indian i różnymi ciekawostkami z nimi związanymi. Dzięki temu mogliśmy przygotować krótkie wystąpienia inspirowane kulturą Indian i wykonać odpowiednie dekoracje. Poniżej kilka zdjęć obrazujących naszą pracę i zaangażowanie w przygotowania do imprezy.

1

Sam Piknik przebiegł bez zarzutu, nasze występy spodobały się rodzicom i bliskim, wszystkim dopisywały dobre humory i gotowość do wspólnej zabawy. Wisienką na torcie w programie dnia był pokaz ciekawych eksperymentów i doświadczeń przygotowany przez zaproszony w nasze progi Uniwersytet Rozwoju. To był dzień pełen atrakcji, który będziemy długo pamiętać!

2

3

4

Oczywiście nie samymi imprezami człowiek żyje – oprócz indiańskich aktywności nadal aktywnie uczestniczyliśmy we wszystkich proponowanych zajęciach – kulinarnych, plastycznych czy sportowych na świeżym powietrzu. Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

5

6

7

W czerwcu obchodziliśmy tez urodziny Fabiana, któremu raz jeszcze życzymy spełnienia marzeń!8