PACZUSZKA DLA STARUSZKA – ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca mieszkańców naszego Miasta do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Paczuszka dla staruszka”, której celem jest zebranie paczek zawierających świąteczne produkty dla najbardziej potrzebujących osób starszych.

Wystarczy przygotować dowolną paczkę z produktami świątecznymi i dostarczyć ją wraz z życzeniami do biura podawczego (pokój nr 3) w MOPS przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl. w terminie do 29 marca, a pracownicy Ośrodka przekażą paczkę oraz życzenia potrzebującej osobie.

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do zaangażowania się w tę inicjatywę, która z uwagi na trwającą już ponad rok epidemię nabiera szczególnego znaczenia.

Pragniemy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie zatroszczyć się zwłaszcza o osoby starsze i samotne, dlatego apelujemy do Państwa o wsparcie, ponieważ im więcej paczek zbierzemy, tym więcej osób starszych otrzyma świąteczne prezenty, które niejednokrotnie będą jedynym ich podarunkiem.

Dla tych osób nie tylko zawartość paczki będzie ważna ale przede wszystkim fakt, że ktoś o nich pamiętał, odwiedził i złożył życzenia w ten Świąteczny czas.

W razie pytań prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy ul. Szkolnej 17 w Siemianowicach Śl., sekretariat – 32  765 62 16