Marzec

Początek roku w dalszym ciągu nie był dla nas łaskawy, ponieważ realia pandemiczne postawiły nas w sytuacji, w której wciąż musieliśmy pozostać w domu i pracować zdalnie.

Jednak już w lutym szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy po długiej przerwie do Placówki.
Dzieci chętnie spotkały się ze swoimi świetlicowymi przyjaciółmi.

Ruszyły ponownie zajęcia projektowe. Wiele radości naszym podopiecznym sprawiły zajęcia taneczne, gdzie dzieci miały okazję nauczyć się wielu ciekawych układów min. Zumby. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia z robotyki. Dzięki tworzeniu różnego typu robotów i konstrukcji z klocków LEGO dzieci rozwinęły zdolności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

1

8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto szczególne, obchodzone w wielu kulturach zawsze w uroczysty sposób. Wszechobecne serdeczne życzenia płynące od chłopców dla Pań i dziewczyn w naszej Placówce od samego rana wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Z tej okazji dzieci przygotowały mnóstwo pięknych i laurek. Dzień ten spędziliśmy w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej dziewczyny!

2

Parę tygodni później wesoło jak zawsze przywitaliśmy WIOSNĘ. W Placówce powstały ciekawe i kolorowe dekoracje. Zdecydowanie zrobiło się wszystkim cieplej i radośniej.

3