Maj pełen niespodzianek

Co prawda rok szkolny zbliża się już wielkimi krokami ku końcowi, ale nasze dzieciaki nie dają za wygraną i nadal ciężko pracują. Sprawdziany, kartkówki, zadania domowe, to jeszcze
1mw maju codzienność naszych bystrzaków.

Maluchy także nie próżnują. Wykonywanie wszystkich prac zawartych w wyprawkach – tych trudnych i jeszcze trudniejszych – to dla nich pestka!
2mNadal odbywają się także zajęcia organizowane w ramach projektu – język angielski, robotyka, zajęcia ogólnorozwojowe i prozdrowotne wpisały się już na dobre do naszego
3m

kalendarza.

Po pracy należy się także odpoczynek. A co może być fajniejszego, niż długi spacer, zabawa na placu zabaw, czy wspólne gry i wylegiwanie się na słoneczku … Korzystamy ile możemy
4m

z tej pięknej pogody.
5m

Czy dzieci małe, czy duże, wszystkie zawsze chętnie biorą udział w organizowanych w Placówce zajęciach artystycznych. Tym razem starsze dzieci tworzyły iluzje na papierze za pomocą kartki i ołówka, a także wykonywały prace plastyczne za pomocą wyklejanek, wydzieranek.
6m

W tym miesiącu czekała na naszych podopiecznych ogromna niespodzianka. Wszystkie dzieci otrzymały w prezencie sportowe obuwie, które zostało ufundowane przez sponsorów działających na terenie naszego miasta. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim sponsorom, którzy swoją wizytą i prezentami sprawili ogromną radość wszystkim dzieciom.
7m

Odwiedzili nas również goście z Uniwersytetu Rozwoju. Zagwarantowali maluchom naukę poprzez świetną zabawę. Dzieci z wielką chęcią uczestniczyły w warsztatach, po których musiały wybrać kto wygrał walkę, kolory czy jednak potwory? Wszystkie eksperymenty były naprawdę interesujące, a śmiałków do zmierzenia się z nimi nie brakowało!
8m

A nasze nieco starsze dzieci mogły poznać fascynujący mikroświat. Warsztaty dotyczyły kwestii bardzo aktualnych i „na czasie”, pozwoliły im dowiedzieć się między innymi, czym różnią się wirusy od bakterii, czy należy się ich bać, a także jak się przed nimi bronić.
9m10mJak co roku, 26 maja obchodziliśmy Dzień Matki. Nasze maluszki zadbały o to, aby mamy świętowały nie tylko tego dnia, ale caaały tydzień i z tej okazji obdarowywały je
11m

najpiękniejszymi – i co najważniejsze – wykonanymi prosto z serca upominkami.

Świętowały wszystkie mamusie, a także nasi majowi solenizanci. Julci, Marcelowi i Dawidowi jeszcze raz życzymy dużo radości i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń!

12m