Maj

Maj to okres, w którym w pełni budzi się do życia przyroda, która wręcz emanuje żywą zielenią. A dodatkowo wzbogacona przepięknymi kolorami kwiatów zapiera dech w piersiach. Maj to zdecydowanie miesiąc roślin ich przepięknych kwiatów o zachwycającym zapachu. Często to one wprowadzają nas w dobry nastrój, dlatego też dzieci w naszej placówce otrzymały po roślince, którą na bieżąco podlewają i pielęgnują.

1maj

W tym miesiącu pogoda nam dopisała, dzięki czemu mieliśmy całkiem dobre warunki na  na wypoczynek i rekreację na świeżym powietrzu – co za tym idzie, w ostatnich tygodniach towarzyszyło nam sporo wypadów do Parku, na rolki i hulajnogi.

2maj

Ruch to zdrowie. W tym miesiącu nie zabrakło więc czasu  na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach projektowych.

3maj

26 maja obchodziliśmy jedno z najbardziej znanych międzynarodowych świąt na świecie – Dzień Matki. Zgodnie ze zwyczajem dzieci obdarowują mamy w tym dniu przeróżnymi prezentami. W tym roku nasi podopieczni wykonali dla mam kolorowe laurki, własnoręcznie zdobione wazoniki oraz obrazy wykonane z gwoździ i nici.

4maj

W tym miesiącu świętowaliśmyurodziny Pani Judyty oraz naszych wspaniałych  podopiecznych Oliwi, Wiktorii i Tosi. Urodzinowe obchody minęły w miłej i słodkiej atmosferze. Naszym majowym solenizantom życzymy jeszcze raz Wszyyystkiego Najjjlepszego!!!

5maj