Czerwcowa atmosfera

W czerwcu w naszej Placówce panowała już wakacyjna atmosfera, gdyż wielkimi krokami zbliżało się zakończenie trudnego i nieco innego niz zwykle roku szkolnego.
Czerwcowa pogoda rozpieszczała nas ogromną dawką słońca dlatego dużą ilość czasu spędzaliśmy na dworze organizując zajęcia ruchowe z wykorzystaniem sprzętów sportowych, które wśród naszych wychowanków cieszą się ogromną popularnością. Dzieci z zaangażowaniem i głową pełną pomysłów podchodziły do wszelkich aktywności podejmowanych na placu zabaw czy boisku.

1

.oczywiście nie zabrakło wizyt na basenie!!!

2

Marząc o nadchodzących wakacjach część zajęć poświęciliśmy również na rozmowy o wakacyjnych planach oraz o potrzebie zachowania szczególnej ostrożności i zasad bezpieczeństwa w czasie nadchodzących dwóch miesięcy. Z tego tytułu wykonaliśmy również masę wakacyjnych prac plastycznych

3

Pierwszy dzień czerwca to niezwykła data w kalendarzu ponieważ tego dnia obchodzimy Dzień dziecka. Dzień Dziecka to cudowny czas, kiedy każde dziecko czuje się wyjątkowo.
To w końcu święto dzieci! W tym dniu swoją uwagę poświęcamy właśnie najmłodszym, jednak nie należy zapominać, że dzieckiem tak naprawdę zostaje się do końca życia!. Zmienia się jedynie charakter obchodów tego święta. Uczciliśmy to święto grillem grami i zabawami. Dzieci miały również okazję pograć na gitarze oraz wspólnie śpiewać ulubione piosenki. Wszędzie rozchodził się dźwięk muzyki, która aż prosiła się o taniec, wywoływała masę pozytywnych emocji!

4

23 czerwca obchodziliśmy Dzień Ojca. W tym dniu nasi podopieczni sprawili prezenty- niespodzianki swoim tatom w postaci pięknych laurek wypełnionych cudownymi życzeniami. Najpiękniejsze życzenia, to oczywiście te złożone osobiście.

5