PAŹDZIERNIK W OBJĘCIACH ZŁOTEJ JESIENI

Przyszła do nas jesień słoneczna i kolorowa. Korzystając z pogody maluchy wyruszyły na spacer w poszukiwaniu skarbów pani Jesieni. Łącząc przyjemne z pożytecznym miło spędzały czas po to by potem twórczo wykorzystać znalezione w czasie spaceru skarby. Spacer do Parku Miejskiego i obserwacja przyrody zaowocowały dużą aktywnością naszych milusińskich w czasie obchodów Dnia Drzewa. O życiu drzew wiedzą już wiele.

1

2

Tematyka jesienna zdominowała zajęcia artystyczne także u dzieci starszych.

3

Rozstrzygnięty został też konkurs na jesienne kapelusze. Prace Olafa, Kamila oraz Marcela z Kingą wzbudziły ogólny zachwyt.

4

Maluchy świętowały kolejny dzień z kalendarza świąt nietypowych. Był to Dzień Kundelka. Przyniósł on uczestnikom zajęć wiele radości.

5

Mimo tylu atrakcji wszyscy i tak oczekiwali na to, co wydarzy się w czasie Strasznika. Przygotowania scenografii pochłonęły wszystkich a dzięki temu nasza placówka zmieniła się nie do poznania.Wnętrza zaskoczyły wszystkich wystrojem, a podopieczni strojami. Na dzieci czekały zadania w magicznym świecie Szalonego Kapelusznika, Białej Królowej oraz Władcy Czasu.

6

7

W tym miesiącu urodziny obchodziła Martynka. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego.

8