Marzec – wiosenny i słoneczny

Marzec – wiosenny i słoneczny

 

Nasze maluszki przeżyły bardzo intensywny miesiąc, pełen atrakcji. Rozpoczęły go obchodami Dnia Dentysty. I chociaż święto może nie wszystkim kojarzy się z przyjemnością to okazało się, że wizyty u dentysty wcale nie są takie straszne. Dzieci wiedzą jak dbać o swoje ząbki i dlaczego należy często odwiedzać gabinet dentystyczny.

1

W marcu świętowaliśmy też Dzień Kolorów. Dzień był dobrą okazją do zabawy i kolorowych eksperymentów. Umiemy ( korzystając tylko z trzech barw) spowodować, że świat stanie się kolorowy. Dzień był pełen radości i zdobytej nowej wiedzy.

2

Maluszki w ramach obchodów Dnia Książki odwiedziły Bibliotekę Miejską. Było wiele atrakcji, książki prezentowały się wspaniale i oczarowały naszych milusińskich. Mamy nadzieję, że książki będą obecne w waszym życiu na stałe.

3

Korzystamy – starsi i młodsi z uroków słonecznej wiosny. Staramy się spędzać czas poza budynkiem. Do nas należą place zabaw, siłownia i Sporcik. Korzystamy z naszego ogródka oraz placówkowego sprzętu sportowego.

4

Młodsi chętnie ćwiczą – wykonali nawet mini siłownię, aby dbać o swoją formę gdy pogoda nie sprzyja.

5

Dbamy nie tylko o formę fizyczną. Rozwijamy swoje umiejętności w trakcie zajęć artystycznych. Ich tematyka zwykle jest zróżnicowana, w tym miesiącu dominowała wiosna.

6

Oprócz tematyki wiosennej maluszki w swoich pracach przedstawiały zwierzęta. Poznajemy nowe techniki pracy świetnie się przy tym bawiąc. Efekty czasami zaskakują nas samych.

7

Codzienność też jest atrakcyjna. Cóż może być lepszego niż wspólna zabawa, razem spędzony czas i uśmiech na twarzy przyjaciół. Szary, zwykły dzień nie musi być nudny .

8

Nasi marcowi solenizanci to Sebastian z grupy starszaków oraz Kuba z grupy maluszków. Życzymy chłopakom pomyślności i wszystkiego co najlepsze.

9