Czerwcowa fotorelacja

Oczekiwanie na upragnione wakacje nie było aż tak trudne ponieważ czerwiec obfitował w wiele atrakcyjnych zajęć i imprez. Nie było więc czasu na narzekanie i nudę.

Nasze dzieciaki radośnie i słodko rozpoczęły miesiąc swoim świętem. Maluchy obchodziły także Dzień Muzyki i przygotowały upominki dla swoich Tatusiów. Głównym wydarzeniem miesiąca był bez wątpienia Festyn Rodzinny, na którym zarówno mali jak i duzi świetnie się bawili. Poza tym w naszym harmonogramie nie zabrakło zajęć artystycznych, kreatywnych, ogólnorozwojowych czy wyjść na plac zabaw. Udało się także wybrać na dalekodystansową wycieczkę rowerową. Z końcem miesiąca nastał czas pożegnania przyszłych „zerówkowiczów” a tym samym powitania wakacji. Letnia przerwa od szkolnych zajęć rozpoczęła się ciepło i słonecznie  dlatego  spędziliśmy ją chłodząc się na Wodnym Placu Zabaw i Miejskiej Pływalni.

Życzymy Wszystkim pięknej pogody sprzyjającej kolejnym, ciekawym wakacyjnym przygodom.

1a. dzień dziecka 1b. dzień dziecka 2. dzień muzyki 3 dzień Taty 4 a. festyn malowanie twarzy 4 b. festyn konkurencje 4 c. festyn rózne 4 d. festyn pląsy nagrody 5 artyst ogólnorozw 5a artyst ogólnorozw 6 plac zabaw 6a plac zabaw 7 wycieczka rowerowa 8 pożegnanie Maluchów 9 basen plac wodny