Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pragnie gorąco podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w tym szczególnie trudnym  czasie angażują się w pomoc na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy mieszkańcom Siemianowic Śląskich, wolontariuszom, sponsorom i darczyńcom za zaangażowanie i troskę o najbardziej potrzebujących. Dziękujemy Wam za to, że w tym szczególnie trudnym czasie pamiętacie o  innych i nie jest Wam obojętny los drugiego człowieka. Dla nas- pracowników MOPS jest to kolejny przykład na to, że jako mieszkańcy naszego miasta potrafimy się zjednoczyć i wspólnie działać na rzecz potrzebujących.

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich, także dla pracowników socjalnych. Sami wiemy ile wysiłku i ciężkiej pracy trzeba wykonać aby dać poczucie bezpieczeństwa tym, którzy tego potrzebują. Ta niejednokrotnie niewidoczna dla innych praca daje satysfakcję i spełnienie, kiedy docieramy do tych najbardziej potrzebujących.

Dlatego doceniamy to co robicie dla innych i z całego serca dziękujemy za Wasze bezinteresowne zaangażowanie i wsparcie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.