Świąteczne paczki dla seniorów od Darczyńcy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie dziękuje firmie z Siemianowic Śląskich, która kolejny raz wsparła najbardziej potrzebujących seniorów, tym razem przygotowując dla nich świąteczne paczki.

Siemianowicka firma anonimowo, bezinteresownie i wspaniałomyślnie wyszła z inicjatywą zaopatrywania w żywność najbardziej potrzebujące osoby starsze, samotne i niepełnosprawne z naszego miasta.

W zeszłym tygodniu dostarczyliśmy dwadzieścia paczek z żywnością i artykułami chemicznymi przygotowanymi przez darczyńcę, a dziś rozwoziliśmy dwadzieścia sześć wspaniałych zestawów świątecznych.

Wytypowane przez nas, najbardziej potrzebujące osoby starsze otrzymały dziś świąteczne zestawy tj. szynkę, sałatki, pasztety, śledziki, baranki, jajka, sernik itp.

Radość i wdzięczność obdarowanych osób były przeogromne.  Pamiętajmy, że dla tych osób nie tylko zawartość paczki jest ważna ale również fakt, że ktoś o nich pamięta i złożył im życzenia w ten Świąteczny czas.

W imieniu obdarowanych osób z całego serca dziękuję firmie, dzięki której te Święta dla obdarowanych osób będą niewątpliwie spokojniejsze i bardziej radosne.

 IMG_3592 Paczki