Mroźny luty

Niedawno cieszyliśmy się z początku Nowego Roku a tu już minął kolejny miesiąc… Oczywiście luty w naszej placówce również pełen był ciekawych wydarzeń i – co najważniejsze – uśmiechów naszych dzieci.

Mimo, że za oknem jeszcze zima u nas było bardzo gorąco, a to za sprawą zorganizowanego Balu Przebierańców. W tym roku na bal przybyło mnóstwo gości wprost z bajkowego świata. Była m.in królowa Elsa, jak i inne bajkowe królewny. Był Spiderman, Zorro, Ninja, dwa diabełki, aniołek. Dostojnym krokiem spacerował Lew, a także przyfrunął do nas malutki motylek. Śmiechom i tańcom nie było końca.
1al1bl1cl

W lutym jest taki szczególny dzień…dzień zakochanych lub po prostu ludzi którzy lubią wspólnie spędzać czas. W naszej placówce w związku z tym odbyła się „serduszkowa” impreza. Jak widać poniżej – udana – o czym świadczą wymowne uśmiechy na twarzach naszych dzieci.
1dl

Chyba nie ma na naszej Ziemi zakątka, gdzie nie słychać języka angielskiego. Także i u nas w ciągu tygodnia słychać: good morning, hello, bye bye… To nasze dzieci aktywnie i chętnie uczą się tego języka razem z panią Agatą w ramach realizowanego w naszej Placówce projektu „Rodzinna integracja”. Wiemy juz jak przywitać i pożegnać się po angielsku, zaczynamy liczyć i poznawać kolory, a wszystkiego tego uczymy się poprzez zabawę – jak na przykład tę z kolorowymi balonami.

Z pewnością kiedyś uda im się porozmawiać ze swoimi rówieśnikami z innych – może egzotycznych – krajów?

 A komu mało zajęć dodatkowych, ten bierze udział w warsztatach komputerowych – kolejnych dodatkowych zajęciach „Rodzinnej integracji”.
1elKażdego dnia staramy się rozwijać zainteresowania naszych dzieci. Dlatego nasza placówka tętni duchem artystycznym na zajęciach plastycznych, komputerowych, kulinarnych i oczywiście sportowych – choć z tymi musimy jeszcze poczekać…może już w marcu rozpoczniemy sezon piłkarski?
1fl1gl

Luty to miesiąc szczególnie radosny, a to z powodu ogromnej wprost ilości urodzin – naszych dzieci jak i pracowników placówki. Tak więc powodów do wspólnego świętowania było naprawdę wiele.

W tym miesiącu urodziny obchdzili Alan, Łukasz, Olaf, Martynka i Ewa.

Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów!
1hl1il

1ml1kl1ll