Inspiracje marcowe

Marzec zazwyczaj kojarzy się z czasem oczekiwania na upragnioną wiosnę, a co za tym idzie nową i dobrą energię!
W naszej Placówce staramy się aby każdy miesiąc roku był wyjątkowy i pełen pozytywnej energii. Tym razem przyszła kolej na marzec, który sprawił, że obudziły sie w nas nowe pomysły na wspólne spędzanie czasu. Co z tego wyniknęło? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

Sport i ruch to nasze znaki rozpoznawcze. Oczywiście jeśli pogoda sprzyjała, od razu ruszaliśmy na Kompleks Sportowy „Sporcik” i plac zabaw aby rozruszać się po zimie.
Jako, że marzec bywa kapryśny i potrafi nas przywitać deszczem postanowiliśmy zorganizować sobie zajęcia ruchowe w budynku naszej Placówki. Wspólny czas i sportowa rywalizacja skutecznie nas zmęczyły, ale… daliśmy radę!

1

Nie zawsze jednak jest ochota do biegania i gimnastyki. Jak zwykle znaleźliśmy w sobie potencjał artystyczny, co zaowocowało fantastycznymi pracami plastycznymi. Tematów nie brakowało i chęci również! Ważne, że cała społeczność Placówki miała okazję do kreatywnego spędzenia czasu często inspirując sie wzajemnie.

2

Nasze maluchy również wykazały się pomysłowością tworząc prace plastyczne związane ze zdrowiem. Tym razem były to zęby, co jak wiemy bywa problematyczne. Jednak nie dla naszych najmłodszych podopiecznych, którzy z uśmiechem rysowali ząbki duże i małe! Wykazali się również wiedzą jak dbać o zdrowie swoich zębów.
Życzymy zdrowego uśmiechu!!!

3

W tym miesiącu mieliśmy okazję do wspólnego świętowania urodzin Rafała i Sandry.
Życzymy wiele szczęścia, okazji do uśmiechu i radości. Wszystkiego dobrego!!!

4