Październik

Kreatywny październik

            Na korytarzu naszej Placówki zapachniało już na dobre jesienią… Nasi podopieczni, rozmawiając na zajęciach o jesieni  postanowili wykonać nastrojowe prace plastyczne, które oddają barwy i kolory jesieni.

Wszyscy doskonale dobrali kolorystykę oraz wykazali się pomysłowością podczas ich tworzenia. Kreatywność naszych podopiecznych jest godna podziwu. Każda praca jest niepowtarzalna
1w2w

Tradycyjnie pod koniec października nasza Placówka wyglądała strasznie, po świetlicy przemierzały czarownice, wiedźmy, duchy i inne upiory. Duży udział w tym dniu miała również dynia. To wspaniałe warzywo inspirujące do wykonania różnorodnych prac plastycznych. Przy niewielkiej pomocy wychowawców, w Placówce powstały wspaniałe lampiony. Dzieci bardzo się zaangażowały w pracę i chętnie pomagały w stworzeniu świetlicowego dzieła. Nasi wychowankowie wykonali również gazetki świetlicowe, własnoręcznie przygotowali przerażające papierowe duchy. Odbyły się także gry i zabawy. Było strasznie i wesoło, a wyobraźnia  i kreatywność dzieci nie znała granic.
3w4w