Marzec

Karnawał to wyjątkowy czas dla dzieci. Mogą one chociaż na chwilę poczuć się jak swój ulubiony bohater książkowy czy też filmowy. Z tej okazji wychowankowie chętnie wykonywali swoje kostiumy. Każde dziecko było inne i niepowtarzalne. Parę dni wcześniej dzieci ozdabiały salę oraz swoje przeróżne stroje. Technika wykonania była dowolna. We wtorek, 1 marca, można było w końcu wykorzystać efekty swojej pracy. A ponieważ niewiele trzeba do szczęścia, wszystkie dzieci założyły kostiumy po czym zaczęło się świetlicowe szaleństwo karnawałowe… zabawy nie było końca..

Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach. Najbardziej zacięta rywalizacja powstała podczas zabawy Limbo oraz tańca z balonami. Pod koniec balu przyznano nagrody zwycięzcom oraz wybrano króla balu.
page1 page

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.” a u nas z okazji Dnia Kobiet chłopcy robili piękne kartki dla swoich mam, sióstr oraz koleżanek.

kartki

8 marca w naszej świetlicy obchodziliśmy uroczyście „Dzień Kobiet”. Z tej okazji zostały zorganizowane liczne konkursy sprawnościowe dla dziewcząt. Dziewczynki rywalizowały ze sobą w takich konkurencjach jak: konkurs szybkości przejścia z piłeczką pingpongową, przez tor przeszkód, uwalnianie się wzajemnie z węzłów. Czas upłynął nam w miłej atmosferze, a nasze dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

Okazuje się jednak, że nie tak łatwo wyplątać się z tych sznurków. Jednak zawsze należy próbować ile starczy sił.

page 6

W marcu świętowaliśmy również urodziny Naszego małego Mikołaja. Były życzenia, zabawa oraz prezenty…Życzymy Ci jeszcze raz dużo radości i uśmiechu na co dzień 🙂

page 5

Zgodnie z coroczną tradycją jaka jest pierwszy dzień wiosny, wszystkie dzieci robiły Marzanny, i te większe i te mniejsze… z plasteliny i z bibuły…

page 4

W naszej świetlicy również odbyły się rozgrywki gier planszowych. Każde dziecko chętnie

uczestniczyło w rozgrywkach. Czas spędzony przy planszówkach z pewnością pozwolił dzieciom rozwinąć swoją cierpliwość oraz kreatywność!
page 3

Zachęcamy do odwiedzin oraz na kolejną naszą relację, którą szykujemy na kwiecień. Przed nami Święta Wielkanocne, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim zdrowych, wesołych oraz spokojnych ŚWIĄT oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa i niech Wam ktoś zrobi psikusa 🙂