Jaki pierwszy wrzesień, taka będzie jesień!

Jaki pierwszy wrzesień, taka będzie jesień! 

U nas? Jak zwykle kolorowa i uśmiechnięta!

No i się zaczęło. Koniec wakacji, już nie jest tak ciepło i słonecznie…rozpoczyna się kolejny rok szkolny. No chyba jednak nie jest tak źle! Na pewno pozostały piękne, słoneczne wspomnienia, zdjęcia, przyjaźnie. Tak już jest, że nie bardzo lubimy wrzesień bo… trzeba iść do szkoły.

Jednak wrzesień to nie tylko początek nowego roku szkolnego i obowiązki. To również piękne kolory odchodzącego lata i oczywiście nasłuchiwanie pukania do drzwi Pani Jesieni. U nas bez względu na miesiąc czy porę roku zawsze królują uśmiech, humor i mnóstwo kolorów, którymi często kolorujemy nasz świat!

W naszej Placówce uwielbiamy zajęcia plastyczne, na których możemy wykazywać się swoją kreatywnością i pomysłowością. Nie są nam obce farby, pędzle, plasteliny i wszystko to, z czego można coś stworzyć. Dlatego też od razu ruszyliśmy do pracy twórczej w ramach obchodów świąt nietypowych: Dnia Kropki i Światowego Dnia Królika.
12

Uwaga! Teraz będziemy się chwalić! Otóż tak się składa, że obok naszych „maarskich” pasji bardzo lubimy wszelkiego rodzaju konstrukcje. Oczywiście lubimy je tworzyć według własnego pomysłu – nigdy nie korzystamy z gotowych rozwiązań! Nic tak nie cieszy jak gotowa praca, która powstała najpierw w naszej głowie! Tak więc uwaga, uwaga znów się chwalimy.
3

W ciągu tygodnia dbamy też o nasz rozwój intelektualny. Dlatego często bierzemy udział w zajęciach edukacyjnych na różne ciekawe tematy. Przy okazji poznajemy świat nauki i eksperymentów a potem szybki wypad do Parku!
4

Czasem w naszej Placówce czuć, że coś jest inaczej niż zwykle, jakoś tak bardziej uroczyście. Oznacza to tylko jedno – URODZINY!!! I oczywiście we wrześniu również mieliśmy okazję do wspólnego świętowania razem z naszymi koleżankami: Leną i Oktawią.

Życzymy Wam spełnienia najskrytszych marzeń! Pamiętajcie, że marzenia trzeba mieć w bardzo dużej ilości. Dlaczego? To proste…zawsze któreś z nich się spełni. Tak więc życzymy Wam wielu, wielu marzeń! Wszystkiego dobrego i pięknego!
56