Styczeń

STYCZEŃ

Nowy rok przywitał nas zimową aurą.  Dzieci spędziły miło czas w Placówce. Czasami były to zabawy zręcznościowe,  czasami zajęcia plastyczno – techniczne a czasami zajęcia o charakterze edukacyjnym. Podczas zajęć grupowych  z Panią Moniką  dzieci zapoznały się z tematem : „Czym są granice i po co je stawiamy”.  Aktywnie i z uwagą dzieci uczestniczyły w zajęciach.

zdjęcie 1

Rozegraliśmy turniej piłkarzyków. Grupy były mieszane  aby dzieci miały równe szanse. Po zaciekłej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców.

zdjęcie 2

W styczniu swoje święto obchodzą nasze ukochane babcie i ukochani dziadkowie. Zarówno dzieci z grup młodszych jak i starszych  przygotowały dla nich wspaniałe upominki.

zdjęcie 3

W połowie miesiąca rozpoczęliśmy oczekiwane ferie. Wolne od zajęć szkolnych, braku zadań domowych pozwoliło dzieciom ma maksymalne wykorzystanie czasu. W pierwszym tygodniu ferii grupa popołudniowa aktywnie spędziła czas  na Lodowisku Pszczelnik oraz na Miejskiej Pływalni.

zdjęcie 4

zdjęcie 5

W drugim tygodniu ferii największa atrakcja. Mieliśmy możliwość zapoznania się z Galaktyką podczas seansu w Planetarium Śląski Park Nauki.

zdjęcie 7

Odwiedziliśmy także HOPSA Centrum Zabaw i Trampolin. Dzieci miały możliwość skorzystania  z trampolin, toru przeszkód, zjeżdżalni oraz ścianki wspinaczkowej. Każdy tam znalazł coś dla siebie. Uśmiechu i radości nie było granic.

zdjęcie 8