Nadzwyczaj krótki marzec

No i stało się. Znów przegraliśmy z wirusem. Ze względu na obowiązującą naukę zdalną nasi podopieczni bardzo dużo czasu spędzają przed komputerami i dlatego w placówce czas staramy się spędzać aktywnie. Maluszki gimnastykują się z p. Magdą, a starsi korzystają z sali gimnastycznej.
1m2m

Ciekawe kto zostanie sportowcem miesiąca: Marcel, Emilka, Rafał czy Dawid? A może ktoś z grupy starszej? Wszyscy mają szansę.
3m

Gimnastykujemy również swoje umysły. Jak zbudować robota, który będzie chodził? Co może powstać z klocków? Odpowiedzi na te pytania znają uczestnicy zajęć z robotyki. Pod czujnym okiem p. Przemka powstają skomplikowane maszyny. Pomoc kolegów też jest miła. Fajnie jest robić coś razem.
4m

Lubimy również zajęcia plastyczne. Maluchy z pełnym zaangażowaniem: wyklejają, malują, wypychają. Popatrzcie jakie piękne i zróżnicowane tematycznie są ich prace. No i jakie mają zadowolone miny.
5m

Starsi też dobrze sobie radzą. Rosną nam mistrzowie pędzla.
6m

W chwilach relaksu dobrze sprawdzają się gry i zabawy świetlicowe.
7m

Zaczęliśmy też przygotowania do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Produkcja ozdób idzie pełną parą. Powstają cekinowe, i nie tylko, jajka. Rzecz wykonana własnoręcznie ma dodatkową wartość. Wiedzą to młodsi i starsi.
8m9m10m

Na fantastyczny tort zdążył się załapać Rafał. Wszystkiego najlepszego Rafale, niech Ci spełniają się marzenia. Podobne życzenia kierujemy pod adresem innych marcowych solenizantów.
11m

Chociaż nie spotykamy się w placówce wychowawcy zadbali o to aby nam się nie nudziło . Rodzice maluchów odebrali przygotowane dla nich karty pracy, a na starszych czekają różnorodne wyzwania umieszczone na naszej grupie facebookowej. Wykonujemy też pracę na konkurs związany z ozdobami wielkanocnymi ( technika dowolna). Efekty konkursu w kolejnej relacji.