Kwietniu, powracamy!

Choć nie było nam dane spotykać się od samego początku miesiąca, to w kolejnych dniach czekała nas duża dawka zabawy, zajęć i oczywiście, co najważniejsze – nauki.

Zarówno maluszki, jak i starsze dzieci nie nudziły się podczas naszych wspólnych spotkań. Chociaż nauka jest bardzo ważna, to chyba nie ma dzieci, które nie lubią zabaw. Na pewno dotyczy to naszych najmłodszych podopiecznych, którzy na zabawie mogliby spędzić długie godziny…hmmm myślę, że nawet całe dnie. No może z przerwą na pyszne jedzonko, śniadanko lub obiad. W tym miesiącu udało nam się nawet wyjście do pobliskiego parku na spacer i krótki pobyt i szaleństwo na placu zabaw.

12

Z radością nasi milusińscy poznają nowe techniki plastyczne, czasami są nimi wręcz oczarowani. Swoje prace wykonują z ogromnym zaangażowaniem i z dbałością o najmniejsze detale.

3

Są też wspaniałymi pomocnikami podczas organizowania przyjęcia urodzinowego. Chociaż była to tylko zabawa, to jesteśmy pewni, że podczas prawdziwego przyjęcia sprawdziliby się znakomicie. Dlatego musieliśmy każdego z maluchów odznaczyć ORDEREM GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA, który same sobie ozdobiły.

99

Na starszaków oczywiście też czekało wiele aktywności, o które zadbali wychowawcy. I to nie tylko tych ściśle naukowych, ale i plastycznych tj. piankolinowe cudaki, plastelinowe stempelki czy tworzenie akwarium oraz wiele innych. Był też czas na pogawędki przy stole.

45

Na wspólną zabawę też znaleźli czas.

6

Oprócz zajęć z wychowawcami odbywały się zajęcia z robotyki, z języka angielskiego oraz z gimnastyki, na których dzieciaki mogły się również wykazać swoimi umiejętnościami. Młodsze dzieci już nawet coraz lepiej radzą sobie obsługą tabletów, które wykorzystujemy podczas zajęć.

7

W tym miesiącu nie mogliśmy zapomnieć o naszych solenizantach : Emilko, Kamilu i Helenko… Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze:)

Oraz o naszych laureatach w konkursie na ozdobę wielkanocną. GRATULUJEMY!

89