Karnawałowy luty

Miesiąc jak zwykle obfitował w mnóstwo ciekawych zajęć. Maluszki obchodziły dzień największego zwierzęcia na naszej planecie czyli wieloryba.
1lu

Poznały zwyczaje niedźwiedzia polarnego i różne ciekawostki o nim.
2lu

Kolejną atrakcją był Dzień Nutelli. Dzieci z wielkim zapałem przygotowały wafle z tym orzechowym smakołykiem. No i wiadomo było przepysznie.
3lu

Buźki i rączki na pewno już są czyste bo oto nastał Tydzień Czystości. Przy tej okazji nasze smyki przygotowały własnoręcznie cudne mydełka.
4lu

Na tym nie koniec twórczych działań naszych młodych i zdolnych. Praca wre, aż miło patrzeć na to ogromne zaangażowanie i kreatywność.
5lu

Karnawał w pełni, dlatego wszyscy ochoczo przygotowaliśmy maski, których nie powstydziłoby się samo Rio de Janeiro.
6lu

Maluszki na tym jednak nie poprzestały. Zaskoczyły nas jeszcze barwnymi pracami karnawałowymi.
7lu

A kiedy już tyle akcesoriów gotowych to czas na zabawę. Uciechy było co nie miara. Nasze szkraby jak widać mają dużo sił do balowania.
8lu

Starsi jeszcze trochę muszą przysiąść nad książkami i zadaniami domowymi zanim przyjdzie czas odpoczynku.
9lu

W końcu nastają upragnione ferie, które zaczynamy Walentynkowo. Wszystko w tym dniu kręciło się wokół serca, bo jakże by mogło być inaczej. Tak więc z tej okazji tworzymy mozaikowe serducho i kartki pełne serdeczności oraz poszukujemy skrzętnie ukrytych symboli miłości i życzliwości.
10lu

Ferie to też zawsze wyczekiwane atrakcje bez, których nie obyło się i tym razem. Było więc mnóstwo zabawy i wrażeń w Aquaparku Nemo, Parku Atrakcji Ninja oraz na ściance wspinaczkowej Lagartos.
11lu

Udało nam się też zorganizować wyjście do Teatru Dzieci Zagłębia na pełen lalkarskiego kunsztu spektakl „Złodziej czasu”. Wydarzenie to zainspirowało naszych widzów do stworzenia magicznych prac i wywołało przy okazji pełną emocji dyskusję na temat przedstawienia.
12lu

Nie wiadomo kiedy nastał Tłusty Czwartek. Wiadomo, na jednym pączku się nie skończyło. Dlatego teraz trzeba zadbać o formę. Wysiłek fizyczny wskazany.
13lu

Czwartek ugościł nas nie tylko słodkościami ale też piękna pogodą, idealną na długi spacer po Bażantarni.
14lu

Plac zabaw zawsze przyciąga uwagę naszych energicznych dzieci dlatego niemożliwością było przejść obok niego obojętnie.
15lu

Niestety wszystkie przyjemności kiedyś się kończą. Ferie żegnamy jednak tanecznie i w dobrych humorach.
16lu

Na szczęście lubimy spędzać ze sobą czas, więc nie ma się co martwić na zapas. Ostatni dzień lutego to zarazem pierwszy dzień powrotu do szkoły. Ten dzień jak i kolejne będziemy przełamywać wspólnymi grami i zabawami. Więc nie martwcie się. Do wakacji już tylko trzy miesiące. Damy radę!
17lu